7/24 Oto Kurtarma / Araç Çekici Hizmeti

Araç çekici hizmeti; 7/24 yol yardımı almak için hazırlanmış sistemde bulunan çekici hizmeti sunan firmalar bulunmaktadır. Otomobil kurtarma kaza yapmış veya arızalanmış araçların kurtarılması onların araç servislerine götürülmesi hizmeti veren firmalar sistemimizde mevcuttur. Araç kurtarma hizmeti almak için sistemimizi ziyaret ediniz. Çekici fiyatları almak için talep formu doldurarak teklifler alabilirsiniz.

ÜMİTBEY NAKLİYAT

ALKAN NAKLİYAT

MISIRLIOĞLU NAKLİYAT

TUNA EVDEN EVE NAKLİYAT

YALOVA BALİ NAKLİYAT

ATAKTRANS NAKLİYAT

     Oto Kurtarma ve Araç Çekici Fiyat Teklifi Al
 
    Çekilecek aracınızın cinsine göre araç üstü çekici hizmeti garantili ve sigortalı olarak verilmektedir. Araç çekici hizmetinde dikkat edilmesi gereken hususların başında yükleme yapan uzmanların bilinçli, profesyonel hizmet sunmaları ayrıca çekilen araç içerisinde kıymetli eşyalarınızın bulundurulmaması veya çekici hizmeti sunan firmaya teslim edilmesi sizlerin menfaatine olacaktır.
    Oto kurtarma hizmeti mi alacaksınız? Talep formu doldurarak ücretsiz teklifler alabilirsiniz. Otomobil çekicileri belirli kategorilerdedir. Küçük araç dediğimiz taksi grubundaki araçların çekilmesi veya kurtarılması için orta boy kamyonlar yeterli olur. Kaza yapmış veya arızalı bir minibüs, kamyonet gibi araçların çekilmesi veya kurtarılması için daha büyük kurtarıcılara ihtiyaç olur. Şayet hasarlı veya arızalı araç otobüs veya kamyon ise istenmesi gereken çekici veya kurtarıcının mobil vin yardımı ile yapılması gerekecektir.
 
    Türkiye genelinde çekici hizmeti veren firmalardan hiç yorulmadan, ücretsiz olarak, tek tıkla sistemden fiyat teklifi alabilirsiniz. Teklif almak için www.evdenevenakliyatbirligi.com/talep-formu linkini tıklamanız yeterli olacaktır.