Asansörlü Evden Eve Nakliyat, Taşımacılık da Biçilmiş Kaftan dır.

Asansörlü Evden Eve Nakliyat, Taşımacılık da Biçilmiş Kaftan dır.

Asansörlü evden eve nakliyat gerçek den de taşımacılık da biçilmiş kaftan dır. Asansörlü sistem en kolay taşınma biçimidir. Çünkü 4 insanın saatlerce yapacağı işi çok kısa zamanda yapabilme imkanı sunmaktadır. Aynı zamanda taşınacak yükün zarar görmesi de en asgariye inmektedir. Kim böyle bir nimetten faydalanmak istemez ki ? Asansörlü evden eve nakliyat için anlaşacağınız nakliyat firmalarından teklif isteyin. Asansör maliyeti eşyalarınızın zarar göreceğini göz önüne alınırsa az bir maliyet demektir

Asansörlü Evden Eve Nakliyat'ta, Asansörün Önemi Nekadardır ?

 

Taşımacılık denince ilk aklımıza gelen kuşkusuz kamyon ve hamal olur. Kamyon bulmanız lazım, bunun yanı sıra hamal bulacaksınız, devamında eşyalarınızın güvenli bir şekilde taşınması için eşyalarınızı korumaya almanız gerekecektir. Bu işlerin hepsi de gerçekden zordur, hele bunları yapacak durumda değilseniz iş dahada zorlaşacaktır. Günümüzde taşımacılık veya evden eve nakliyat eski yıllara oranla çok gelişti. Günümüzde firmaların tamamı asansörlü evden eve nakliyat yapmaktadırlar. Artık firmalar sizin suya sabuna dokunmadan işlerinizi halledebilyor. Elbette daha da ilerleyen teknoloji ile eşyaların taşınması esnasında hasarların en aza indirgenme konusuda var. Durum böyle olunca asansörler devreye giriyor. Evden eve taşıma asansörleri ile eşyaların neredeyse hiç zarar görmeden evinize taşınma işlemi gerçekleşiyor. Bu asansörler elle kurmalı veya mobil asansör olarak müşterilere hizmet verilen mekanik cihazlardır. Elle kurmalı asansörler en fazla 6-7. katlara kadar çıkabilmekte, fakat mobil asansörler yani araç üstüne monte edilmiş olanlar 15-16. katlara kadar dahi çıkabilmektedir. Evden eve nakliyat yaptıracaksınız, asansör kira ücretinden kaçarak kar elde ettiğinizi düşünebilirsiniz. Ancak durum pek de göründüğü gibi değil, en küçük hasarın 300 - 500 tl olduğunu düşünürsek, hasar olma ihtimali asansör ile veya asansörsüz taşıma arasında oldukça yüksektir. Bundan dolayı tercihinizi asansörlü evden eve nakliyat dan yana kullanmanızı şiddetle öneririm.

Asansörlü taşımacılıkda sadece ev eşyası değil, diğer sektörlerde de sıkça kullanılan aletlerdir. Mobilya firmaları, inşaat firmaları ve onlarca çeşitli sektörlerde evden eve nakliyat asansörü kullanılmaktadır. Düşünün ki bir mobilyayı çok beğendiniz onu almak istiyorsunuz fakat, evinizin kapısından veya merdivenlerden geçmeyeceği için vazgeçmek zorunda kalmazsınız işte çözüm burada evden eve asansörü dür. Taşınmalarınızda mutlaka asansörlü evden eve nakliyat için teklifler alın mukayese yapın tercihinizi bu yönde kullanın.