Hakkımızda

 

Nakliyat birliği olarak nakliyeye dair aradığınız her şeyde sizlere yardımcı olmak amacıyla buradayız. Bizim aracılığımızla her kategoride hizmet veren firmalara rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Örneğin Evden eve nakliyat konusunda işinde en başarılı firmalara bizim aracılığımızla ulaşabilir ve sizleri maddi açıdan zorlamayacak en uygun teklifleri yine bu şekilde alabilirsiniz. Şehirler arası nakliyat konusunda yardıma ihtiyacınız varsa üst düzeyde hizmet vermekte olan firmalarla sitemizden iletişime geçebilir sizin için en uygun teklifi tercih edebilirsiniz.

Şehir içi nakliyatta da sizleri yalnız bırakmıyoruz. Parça eşya taşımak istiyor ancak güvenilir firmalar konusunda tereddüt mü yaşıyorsunuz? Sitemizden faydalanarak sizlere en mükemmel kaliteyi sunmak isteyen şehir içi nakliyat firmalarına kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Yüksek katlar nedeni ile eşya taşıma sorunu yaşıyorsanız asansörlü nakliyatla sizlerin sorununa çözüm buluyoruz.

Ofis taşıma için de birbirinden iyi firmalara buradan ulaşabilir ve uygun teklifler alabilirsiniz.

Kuru yük taşıma için kapalı veya açık kamyon ve tır seçeneklerini sizlere sunuyoruz. Bu araçlar arasından seçim yapabilir ve uygun fiyat tekliflerinden faydalanabilirsiniz.

Fuar stand taşıma için deneyimli firmalarla karşınıza çıkmaktan gurur duyuyoruz. Sitemizden firmalara ulaşabilir size en uygun firmayla çalışma şansı yakalayabilirsiniz.

Askılı tekstil taşıma için kaliteden ödün vermeyen firmalar sitemizde sizleri bekliyor. Bu hizmet için özel olarak dizayn edilen araçlarla sizlere hizmet veren firmalardan sitemiz üzerinden teklif alabilirsiniz.

Diğer hizmetlerimiz olan konteyner taşıma, otomobil taşıma, araç çekici hizmeti, gümrük müşavirliği, vinç hizmeti ve hafriyat hizmeti konularında hizmet veren  firmaları sitemiz üzerinden ayrıntılı olarak inceleyebilir, firmalarla ilgili yorumlara bakabilirsiniz. Dilerseniz telekonferans hizmetimizden yararlanarak firmalarla telefonda görüşebilir anlık olarak teklif alabilirsiniz.