Kuru Yük / Komple Taşıma

Kuru yük taşımacılığı; kamyonlar, tır lar ile yapılan yük taşımacılığı anlamında kullanılan bir terimdir. Kuru yük taşıma hizmeti; komple taşımacılık yada yükün az olması durumunda parsiyel taşımacılık olarak da adlandırılır. Komple taşımacılık açık veya kapalı araçlarla yapılır. Ticari ürünler, sebze meyve, makine, tahıl, elektronik aletler, tekstil, beyaz eşya, kömür, demir, odun, kereste, deterjan, gıda maddeleri gibi bir çok alanda ki taşımacılığın genel adı komple veya kuru yük taşımacılığı dır. Bu malzemelerin az miktarda olmasına da parça veya parsiyal taşımacılık denir. Fiyatlandırılması da yükün ağırlığına, hacmine, gidilecek mesafeye göre hesaplanır.

ESKİŞEHİR ESEREN NAKLİYAT

Adana Meto Nakliyat

BURAK NAKLİYAT

DOĞAN EVDEN EVE TAŞIMACILIK

İZMİR BURAK NAKLİYAT

ATAKTRANS NAKLİYAT

HASKAYA NAKLİYAT VE DEPOLAMA LTD.ŞTİ

İMAJ NAKLİYAT EVDEN EVE

MUĞLA BURAK NAKLİYAT

Muratoğlu Nakliyat

saruhan nakliyat

AVRASYA EVDEN EVE NAKLİYAT

ZİRVE NAKLİYAT

ZEYBEK NAKLİYAT

MISIRLIOĞLU NAKLİYAT

YILDIRIMLAR EVDEN EVE NAKLİYAT

ÖZER EVDEN EVE NAKLİYAT

ÖNEM NAKLİYAT

ANKARA BURAK NAKLİYAT

ÇETİNLER EVDEN EVE NAKLİYAT

MANİSA ÖZ EV TAŞ

BURSA BURAK NAKLİYAT

ALKAN NAKLİYAT

TUNA EVDEN EVE NAKLİYAT

İLGİ EVDEN EVE NAKLİYAT

09 ÖZTAŞ EVDEN EVE NAKLİYAT

ÜMİTBEY NAKLİYAT

       Kuru Yük Taşıma
 
    Kuru yük taşımacılığı geniş ölçekli ürünlerin taşınması sırasında yaygınlık göstermektedir. Ürünlerin korunacak şekilde dizayn edilerek taşınması ve ulaşacak yere zamanında teslim edilmesi işlemidir. Komple taşımacılık ve parsiyel taşıma yani parça taşımacılığı işleri de kru yük taşımacılığı ile ay nı anlama gelir.
   
    Kuru yük taşımacılıkta içecek, sebze, meyve, dağıtım ürünleri, paletli yükler, makine, fabrikasyon ürünlerin taşınması vs. için araç kiralamak istediğinizde ya da firma ile anlaşmak istediğiniz de talep formu doldurarak teklif alabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimizi arayarak telekonferans sistemi ile 5 farklı firma ile canlı görüşme sağlayabilirsiniz. Taşınacak olan ürünlerin ezilmemesi, ambalajların hasar görmemesi için gerekli tedbirler alınacaktır. Ürünlerin bozulmaması için ona göre araç temin etmeli gerekli bilgilerinizi firmalar ile paylaşmalısınız. Büyüklüğünü ve boyunu ayarlayabilmek için firmalar ile iletişime geçerek uygun fiyatlı araçları temin edebilirsiniz.
 
    Yükün hacim ve tonajlarına göre ağır taşımacılık alanlarında hakim olan bir hizmet türüdür. Firmalarımız kamyon, tır ile yük taşıma sektöründe Türkiyenin her yerinde hizmet vermektedir. Her alanda öncü olan profesyonel firmalarımızdan bilgi alabilir, kafanızda oluşan sorularınızı yok edebilirsiniz.