Vinç Kiralama Firmaları Hangi Hizmetleri Verirler?

Vinç Kiralama Firmaları Hangi Hizmetleri Verirler?

Vinç kiralama firmalarından hizmet almak için talep formu doldurarak 5 teklif alabilirsiniz. Vinç kiralama firmalarını sistemimizde bir araya getirdik. En iy vinç kiralama firmaları sana teklif vermeye hazır . Yapmanız gereken 7/24 çalışan çağrı merkezimizi arayarak veya firmalar ile iletişime geçerek ihtiyacınız olan hizmeti alabilirsiniz.

 

Vinç Kiralama Firmalarından En İyi Hizmeti al,

 

Vinç kiralama firmalarının çalışmaları hakkında bilgi almak için sistemdeki firmalarımız ile irtibata geçiniz. Vinç kiralama firmaları bir çok alanda hizmet vermektedirler. Sepetli vinç hizmeti, mobil vinç hizmet, kule vinç hizmeti veya katlanır bomlu vinç hizmeti alabilirsiniz. Vinç kiralama hizmetleriniz çalışma şekilleri saatlik, günlük, haftalık aylık veya yıllık olabileceği gibi götürü usulde de çalışmaları vardır. 

Sepetli vinç kiralama hizmeti veren firmalar sepet içerisine girilen insanları yüksek katlara çıkartarak yapmak istedikleri işleri yapmalarına yardımcı olurlar. Dış cephe temizliği, tabela asmak, elektirik işleri yapmak veya daha farklı yapılacak işlere yardımcı olmak için kullanılır.

Katlanır bomlu vinç kiralamak istediğinizde, araç üzerine monte edilmiş katlanır bomları sayesinde bulunduğunuz yerden farklı bir mesafeye taşımak istediğiniz yüklerinizin taşınması işlemini yaparlar. Taşıma kapasiteleri 80 ton a kadardır.

Mobil vinçler 700 ton a kadar taşıma veya kaldırma kapasitesine sahiptirler. Ağır makinalar, trafolar, silolar, jeneratörler veya buna benzer yüklerin kaldırılması işlemini yaparlar.

Kule vinç kiralama firmaları inşaatlarda çalışmalarına devam ederler genel itibarla, gümrük sahalarında da kullanılırlar. Kule vinçler 100 lerce insanın yapacağı işleri çok kısa sürelerde yapabilirler.